top of page

NAŠE SLUŽBY

Poradenství a konzultace

EKONOMIE, MARKETING A FINANCE

Zaměřujeme se na poradenství a konzultace v oblastech:

  • zaměstnání a personalistika

  • rekvalifikace, školení, kurzy a semináře

  • marketing

  • ekonomika a finance.

ROBOTIKA A UMĚLÁ INTELIGENCE 

V těchto oblastech poskytujeme zejména na rešeršní činnost včetně zaměření na analýzu trhu s aktuálně dostupnými moderními technologiemi. Rešerše zpracováváme na konkrétní požadavek klienta, například se zaměřením na kolaborativní roboty, speciální koncové efektory pro roboty, mobilní platformy, autonomní platformy a další. Díky našim službám tak ušetříte čas při výběru správného zařízení pro Vaši společnost.

NOVÉ ENERGETICKÉ ZDROJE

S nástupem moderních technologií v oblasti nových energetických zdrojů přicházíme s nabídkou služeb, které Vám pomohou překonat znalostní bariéru. Budete se tak moci poohlédnout po nových energetických zdrojích, mezi které patří solární energie, vodík a jaderná fúze.

VODÍKOVÁ EKONOMIKA

Vodík bude hrát v následujících letech důležitou roli v dekarbonizaci světové ekonomiky a jejího přechodu na "zelenější" zdroje energie. Zeptejte se nás, zdali pro Vaše podnikání bude mít vodíková ekonomika pozitivní efekt.

ZDRAVÍ

Oblast zdraví a obecně zdravotnictví nám není cizí, jelikož spolupracujeme s několika doktory a experty v oblasti rehabilitace. S těmito lidmi se snažíme o propojení moderních technologií a zdravotnictví.

bottom of page